Dvě příležitosti pro studenty od společnosti Nestlé

Společnost Nestlé nabízí studentům dvě příležitosti:

1. Vzdělávací platforma Nestlé YEP Academy – „Máme pro vás super příležitost se dále vzdělávat. Jedná se o Nestlé Youth Entrepreneurship Platform (YEP), tato akademie je zcela zdarma a nabízí několik modulů k rozšiřování vědomostí z oblasti inovací a podnikání – jsou tam nové moduly ke splnění, které zaberou cca 15-20 min – chronologicky The Idea Generation – Solution Creation – Successful Entrepreneur, nebo jakékoliv jiné. Na konci lze získat oficiální Nestlé certifikát, vhodný třeba do CVčka.
    Zde je k tomu letáček, kde je QR kód pro registraci, a zde je odkaz na platformu The academy | Nestlé YOUth Entrepreneurship Platform
  2. Listopadová akce Big Step – určeno pro studenty VŠ – jde o 2denní akci ve 3 firmách tentokrát na téma ESG, doplňující letáček zde. Studenti se mohou registrovat pomocí formuláře v popisku události, v průběhu týdne doplníme i bližší info k programu přímo do FB události.