Diplomová práce Jakuba Kačmára na téma: „Ekonomická analýza kamiónovej prepravy v spoločnosti PPL CZ s.r.o.“ zvítězila v soutěži ESOP

Ocenění autora práce, (nyní již Ing.) Jakuba Kačmára (vedoucí práce doc. JUDr. Ing. Radek Nov ák, CSc.), absolventa vedlejší specializace 3LT  Logistika – Mezinárodní přeprava a zasílatelství, v soutěži ESOP (Excelentní Studentské Odborné Práce) potvrzuje, že spolupráce s firemními partnery katedry logistiky může přinést významné výsledky i při zpracování diplomových prací. Studenti vedlejší specializace 3LT  Logistika – Mezinárodní přeprava a zasílatelství totiž velmi často zpracovávají závěrečné práce právě v podnikové praxi, což zpravidla vede k potenciálně vysoké praktické využitelnosti jejich výsledků. Tyto práce ale mohou obstát i po stránce metodologické kvality, kdy při jejich zpracování studenti získají i další znalosti a dovednosti.