Katedra logistiky FPH získala k řešení další smluvní výzkum pro společnost ORLEN Unipetrol RPA, s.r.o. – obsahem digitalizace

Tým katedry logistiky Fakulty podnikohospodářské VŠE v Praze získal k řešení v roce 2022 další smluvní výzkum pro společnost ORLEN Unipetrol RPA, s.r.o. Jedná se o pátou etapu víceletého výzkumného projektu pod souhrnným názvem „Petrochemical Logistics – Intermodal Distribution Network for Polyolefins – The Study Phase“, tentokrát se zaměřením na problematiku digitalizace. Již pátým rokem realizovaný víceletý projekt smluvního výzkumu obsahuje procesní, organizační, právní, i technickou stránku. Projekt je nejvýznamnějším smluvním výzkumem FPH, přičemž jeho páté pokračování potvrzuje silné propojení katedry logistiky s podnikovou praxí dané poptávkou po výstupech smluvního výzkumu, který toto odborné pracoviště fakulty realizuje.