Nová posila týmu katedry – Felipe Martínez s Lean Six Sigma Black Belt certifikací

Katedra rozšířila k 1. 9. 2022 svůj tým o Felipeho Martíneze. Specializuje se na procesní engineering ve výrobních i obchodních podnicích, vede český výzkumný tým Evropského průzkumu výroby (EMS – European Manufacturing Survey), který měří výrobní potenciál země. Felipe má dlouholeté zkušenosti s vedením studentů při jejich zapojování do zlepšovacích firemních procesů (např. Latecoeare nebo Catermat.com).

Felipe Martínez vyučoval na univerzitách v Latinské Americe a Pyrenejském poloostrově. V současnosti přednáší lean management a související témata na univerzitách v Dánsku nebo Lotyšsku. S mezinárodní certifikací Black Belt se bude podílet nejen na vzdělávání studentů na kurzech logistiky, ale i na zlepšovacích projektech ve veřejné i podnikové sféře. Jedná se o nejvyšší certifikační úroveň v této oblasti.